Uuh.

29. prosince 2016 v 0:22 | Beb. |  Diary
Aha.
Možná jsem blázen. No, trošku (hodně..). Ale vracím se.
Nevím, na jak dlouho to bude a jestli o to vůbec někdo stojí. No, ale je mi to docela jedno:D
Jde o to, že teď od 2. ledna nastupuji do práce, kde se grafice budu věnovat každý den, stejně jako HTML, CSS, PHP a tak dále .. (ne, že bych to nějak uměla, ale musím se pochlubit, dneska jsem SAMA nakódovala celé záhlaví layoutu! Sama!) a proto jsem si opět stáhla photoshop, celý den do něj stahovala patterny, brushe, fonty (no, grafici, znáte to, celej den v ..) a vlastně mě napadlo udělat layout, jestli jsem to třeba náhodou nezapomněla. A tradá.
Nezapomněla.
Ale taky to tak vypadá. Ta roční pauza mě docela zničila.
Je to hrozný, ale bude to tu muset chvíli vydržet, protože není čas vytvořit nový layout (kecám, co nejdřív tu bude nový, protože tohle je ble, kdybyste náhodou věděli o nějaké celebritě, co má nový krásný photoshoot, tak KOMENTÁŘE).
Zajímalo by mě jestli si tohle vůbec někdo přečte do konce :D A jestli vůbec ještě blogový svět existuje (HALÓ, JE TU NĚKDO NEBO BĚHEM TOHO ROKU TO TU VYMŘELO?!)
No, jinak, mám to teda tady zatím nic moc, nastavila jsem jen layout a menu no a dodělám to buď zítra nebo až bude zase nějaký ten čas, ale každopádně se budu snažit, abyste se tu cítili JAKO DOMA, protože jinak si sem asi lidi nenaženu, co?
No, posnažím se to tady do začátku roku zprovoznit, což mi dá asi celkem zabrat + do toho se ještě učím to HTML a CSS (prosíím, jestli se v tom někdo jako doost vyznáte, můžeme mi sem napsat PROSÍM? O:))
No, to by bylo asi všechno, je celkem divný zase tu být, když už jsem byla smířená že na blog.cz se už nepřihlásím :D (třeba si časem založím web až to budupořádně umět a TŘEBA I BUDU NAKONEC NĚJAKÁ SLAVNÁ AŽ BUDU UMĚT KÓDOVAT (haha :D))
Tak jo, budu ráda za každej komentář od vás, hlaste se do Affiliates, potřebuju tu naběhnout zase nějaký ten Toplist, no a jsem zvědává, kdo se ozve, jestli vůbec někdo :D
TAK ZATÍM ČAGO:**
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 peopleofmusic peopleofmusic | Web | 29. prosince 2016 v 13:05 | Reagovat

som rada, že si späť :) a ten design je fakt brutálny:O

2 Karl Karl | E-mail | Web | 29. prosince 2016 v 15:30 | Reagovat

Rozhodně by bylo možné být nadále Affs :) Jinak jsem moc rád, že se vracíš a ten design? Naprostá dokonalost :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.